Fotowoltaika - darmowy prąd ze słońca

Fotowoltaika - darmowy prąd ze słońca
Fotowoltaika to technologia umożliwiająca produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego przy pomocy ogniw fotowoltaicznych. Wbrew powszechnemu przekonaniu, instalacje fotowoltaiczne produkują energię także wtedy gdy słońce ukryte jest za chmurami. Fotowoltaika ma mnóstwo zalet w porównaniu z tradycyjnymi źródłami pozyskiwania energii. Do najważniejszych należą:
Możliwość indywidualnego dopasowania instalacji do potrzeb energetycznych każdego odbiorcy (domu / firmy) dzięki czemu możesz nie płacić za prąd!
Szybki i pewny zwrot nakładów poniesionych na zakup i montaż instalacji (zazwyczaj od 7 do 10 lat) co daje stopę zwrotu na poziomie 10-15% rocznie (dla porównania lokaty bankowe zazwyczaj pozwalają zarobić ok 2% w skali roku)
Wyższa niezależność energetyczna
Instalacje są w 100% przyjazne dla środowiska - nie powodują zanieczyszczenia, nie emitują gazów (w tym CO2), nie generują odpadów ani hałasu - zero zanieczyszczeń
Nadwyżki wyprodukowanej energii magazynujesz w sieci i odbierasz wtedy kiedy potrzebujesz
Systemy są praktycznie bezobsługowe i bezawaryjne (producenci oferują nawet 25 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne w zakresie spadku ich wydajności)
Fotowoltaika jest bezpieczna dla zdrowia, dodatkowo instalacja jest podłączona do układu odgromowego, posiada również zabezpieczenie przeciwpożarowe, więc jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników oraz budynków
Zainstalowanie systemu znacząco podnosi wartość nieruchomości
Zalet dla instalacji fotowoltaicznych jest dużo więcej. Nasz specjalista chętnie o nich z Tobą porozmawia. Przygotuj ostatni rachunek za prąd, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie w Twoim domu lub firmie.

Nasz doradca odpowie Tobie na wszystkie pytania oraz policzy jaka instalacja będzie dla Twego domu lub Twojej firmy optymalna. Następnie otrzymasz od nas szczegółową wycenę kompleksowej usługi na którą składa się zakup wszystkich komponentów oraz elementów instalacji, transport, montaż przez nasz wyspecjalizowany zespół, podłączenie do sieci oraz zgłoszenie do zakładu energetycznego. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności a Ty będziesz cieszyć się darmową i ekologiczną energią. Jako jedni z nielicznych dostarczamy wizualizacje pokazujące jak będzie wyglądał Twój dach z zamontowanymi panelami.

Ale to nie wszystko! Przez cały okres użytkowania będziemy monitorować działanie Twojej instalacji 24h na dobę / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku a gdy zauważymy jakieś nieprawidłowości powiadomimy Ciebie o tym. Oczywiście Ty także będziesz mógł na bieżąco, z dowolnego miejsca na świecie monitorować instalację na swoim telefonie, tablecie lub komputerze abyś wiedział jak dużo prądu wyprodukowała Twoja instalacja oraz jak dużo zaoszczędziłeś!

Co ważne, współpracujemy tylko z renomowanymi producentami komponentów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych produktów, dzięki czemu w połączeniu z profesjonalnym montażem przez nasze ekipy możemy Tobie zaoferować najlepsze warunki gwarancji dostępne na rynku - nawet 25 lat na panele fotowoltaiczne!

Mamy sprawdzone rozwiązania, nasze instalacje wyprodukowały już tysiące kW energii dając ogromne oszczędności naszym klientom. Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości? Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zacznij realnie oszczędzać!